Temizliğin Sırrı
YETİŞ AİLESİ İLE PRATİK MOBiLYA TEMİZLİĞİ SIRLARI

Yetiş ailesi ile oldukça pratik bir şekilde mobilyalarınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz.  Maun mobilyalardaki leke ve çizikleri koyu kahverengi boya kalemiyle kapatabilirsiniz. Su Lekeleri için mobilyalardaki su lekelerini birkaç damla Yetiş yüzey temizleyici damlatılmış nemli bezle silin. Ayrıca biraz katı yağ veya mayonezle sigara külünü karıştırıp hazırlanan bu macunu nemli bezle cila gibi yedirebilirsiniz. Nemli beze diş macunu sıkıp silebilir, sıvı yağ ve tuzla ovabilirsiniz. Ahşaba damlayan mum lekesini çıkartmak için mumu saç kurutma makinesiyle ısıtıp yumuşatarak kağıt havluyla silin. Sonra da Yetiş Deterjanı suya ekleyerek temizleyin. Saç,  hayvan tüyleri gibi yapışkan tozları elinizde bulunan bir süngeri nemlendirerek kolayca temizleyebilirsiniz. Pas Lekesi için terebentinle ovarak metal mobilyalardaki pas lekelerini çıkarabilirsiniz.

YETİŞ AİLESİ İLE PRATİK HALI TEMİZLİĞİ SIRLARI

Temizlik şirketlerine para harcamak yerine evde rahatlıkla süper etkili Yetiş Temizlik Ürünleri ailesi sizlere yardımcı olacaktır. Halılarınızdaki lekelerden kurtulmanın çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Halıdaki çıkması zor lekeler için leke üstüne biraz soda döküp temiz bir süngerle silin. Beklemiş lekelerin çıkarılması biraz daha zordur. Daha zor lekelerde 2 yemek kaşığı Yetiş deterjanla 3 yemek kaşığı sirkeyi bir litre sıcak suyla karıştırın. Bununla lekeyi iyice silip üzerine kuru tülbent ya da havlu serip suyu çekerek kurutun. Ayrıca Yetiş toz çamaşır deterjanı ve sıcak suyla fırçalayıp bezle silerek kurtulabilirsiniz. Örgü halıları onarmak için dikmek yerine zamk kullanmayı deneyebilirsiniz. Koridorlar ya da balkon gibi daha çok toz çeken yerlerde bulunan  halı ve kilimleri temizlemek için lekeleri Yetiş deterjanla silip sonra yıkayabilirsiniz. Halıya damlayan mum lekelerini ütüyle çıkarın. Lekelerin üstüne gazete kağıdı koyup sıcak ütüyü bastırın. Eriyen mum gazete kağıdı tarafından emilir.

YETİŞ AİLESİ İLE Pratik Yer Temizliği Sırları

Yetiş Temizlik Ürünleri ile evde parkeden fayansa her yeri pırıl pırıl bir hale getirebilirsiniz. Ahşap ve parke döşemedeki çizikleri ince sünger teli kullanarak ahşap cilasıyla ovabilirsiniz. Son adım olarak Yetiş Yüzey Temizleyici ile parkelerinizi yeni gibi yapabilirsiniz. Yerdeki Topuk İzleri için Yetiş yüzey temizleyici yine tüm dertlerinizin çözümü. Ahşap Döşeme Parlatmak Cila kullanmak istemeyenler için ahşap döşemeleri soğuk çayla parlatma yöntemini denemelerini de önerebiliriz. Yerleri silmek için kullandığınız hazır uzun saplı bezlerin üstüne eski bir naylon çorap geçirirseniz hem toz, kir ve saçlar daha kolay toplanır hem de çorabı çıkarıp atarsınız. 

YETİŞ AİLESİ İLE Pratik Ev Temizliği Sırları

 Uzun süre kullandığınız çaydanlıkta oluşan kireçlenmeler için yarım bardak sirke ve yarım litre su koyarak iyice kaynatın. Sonrasında Yetiş deterjanla yıkayıp bol suyla durulayın. Piyanonuzun fildişi tuşları alkol ya da limon suyuna batırılmış yumuşak bir tülbentle silinmelidir. Sonra nemli bir bezle durulayıp kurutun. Fildişinin sararmasını engellemek için güneş ışığı gören bir yere yerleştirin. Tükenmez kalem lekesi Yetiş deterjan ile silindiğinde kolayca çıkabilir. Ya da saç spreyi sıkıp kurumasını bekledikten sonra sirkeli suyla silin. Kuru bir süngerle nemini alın. Mücevher temizliği için yumuşak bir tülbent ya da kadife kumaşa diş macunu sıkarak silin. Sonra kuru bezle parlatın.